Ми різні - ми разом

Що таке SocialChangeLab?


23-24 травня 2015 року у Києві відбудеться конкурс інноваційних ідей, націлених на пошук рішень для переселенців та громад, які приймають у себе переселенців. Захід проводить громадська організація "Інтерньюз-Україна".

Мета проекту – сприяти соціальній інтеграції переселенців і вирішенню їхніх нагальних потреб шляхом пошуку і реалізації інноваційних ідей і технологічних рішень.

SocialChangeLab стане майданчиком для генерації ідей та презентації соціальних ініціатив, спрямованих на розвиток місцевих громад і підтримку внутрішньо переміщених осіб та жителів прикордонних регіонів.

Довідка:

Конкурс SocialChangeLab реалізується в рамках інформаційної кампанії “Ми різні, ми разом” за підтримки Програми МАТРА Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів. Основна ідея кампанії – показати життя вимушених переселенців, роль волонтерів в інтеграції уванні внутрішньо переміщених осіб, дати можливість висловитися корінним жителям; прослідкувати зміни, розглянути та розвінчати стереотипи, побудовані російською пропагандою; показати, що Україна єдина, незважаючи на відмінності.

No comments:

Post a Comment